Pomorska Izba Adwokacka

Samorząd aplikantów adwokackich

Przewodniczący Samorządu Aplikantów Adwokackich: apl. Adw. Miłosz Haber

Miłosz Haber,
miloszhaber@wp.pl 
tel: 501076400

Starości poszczególnych grup:

 I A

  • starosta Albert Kolor mail:albertkolor@10g.pl, tel: 514072201
  • zastępca Michał Ackermann, mail: michal-vintage@wp.pl, tel: 791556653

I B

  • starosta Patrycja Rogoń, mail: patrycjarogon@gmail.com, tel: 691449500
  • zastępca Anna Lipińska, mail: lipinska.anka@wp.pl, tel: 794358544

I C

  • starosta Olga Tymczyna, mail: o.tymczyna@gmail.com, tel: 600989491
  • zastępca Dominika Szunejko, mail: dominika055@op.pl, tel: 500456735

II A

  • starosta Krystian Dzięgielewski, mail: krystian.dziegiel@gmail.com, tel: 785944019
  • zastępca Marlena Kruchelska, mail: marlena.kruchelska@wp.pl,  tel: 515380063

II B

  • starosta Michał Rękas, mail: michalrekas@o2.pl, tel: 698684215
  • zastępca Joanna Warmińska, mail: asia.warminska@gmail.com, tel: 603865800 

III A

  • starosta Miłosz Haber, mail: miloszhaber@wp.pl, tel: 501076400
  • zastępca Aleksandra Bogdańska, mail: aleksandra.bogdanska@onet.pl

III B

  • starosta Jacek Markowski, mail: jacek.alan.markowski@gmail.com, tel: 602116621
  • zastępca Agata Malinowska, mail: agata.malinowska111@gmail.com, tel: 531509325

III C

  • starosta Piotr Szczurow, mail: szczurow@scbp.pl, tel: 787110099
  • zastępca Agnieszka Tomaszewska, mail: aetomaszewska@onet.pl, tel: 668667650

 

Kalendarz

<

lipiec 2017

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
26 27 28 29 30 1

zamknij

Wydarzenia 01.07.2017

2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły