Pomorska Izba Adwokacka

II Mistrzostwa Polski Adwokatów w Półmaratonie

Wydarzenie

Miejsce: Zielona Góra
Kiedy: 2017-09-10

II Mistrzostwa Polski Adwokatów w Półmaratonie

Z przyjemnością pragnę poinformować, że II Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie odbędą się w dniu 10 września 2017 r. w Zielonej Górze a zorganizowane są przez Zielonogórską Izbę Adwokacką wspólnie z Naczelną Radą Adwokacką.

               Jako gospodarz pragnę serdecznie zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów, członków Państwa Izby do udziału w tym już cyklicznym wydarzeniu, które po ubiegłorocznym debiucie zebrało szereg pozytywnych ocen.

               Zielonogórska Izba Adwokacka jako współorganizator zapewnia o dołożeniu wszelkich starań aby wydarzenie to przebiegło w sposób profesjonalny a zarazem atrakcyjny dla uczestników.

               Niedziela, 10 września 2017 r. przypada w Zielonej Górze na zakończenie Winobrania, dorocznych dni miasta, dlatego też oprawa i program wydarzeń towarzyszących są jak zawsze bogate i odświętne. Każdy uczestnik znajdzie z pewnością coś dla siebie.

               Do zaproszenia dołączam oficjalny plakat Adwokatów II Mistrzostwa Polski w Półmaratonie – Zielona Góra 2017 w postaci elektronicznej jednocześnie prosząc o rozpropagowanie informacji o naszej imprezie w dostępnych środkach komunikacji, takich jak oficjalna strona internetowa Państwa Izby, strony Facebook i innych portali społecznościowych.

               Liczymy w tym roku na udział jak najszerszej grupy adwokatów amatorsko uprawiających bieganie, będzie to również pretekst do spotkań, wymiany poglądów i doświadczeń nie tylko tych związanych ze sportową pasją, ale nadto będzie stanowić manifestację witalności i dynamizmu naszego środowiska.

               Więcej informacji na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl

                                                                            Z koleżeńskim pozdrowieniem,

 

Przewodniczący Komisji Sportu

Okręgowej Rady Adwokackiej

w Zielonej Górze

 

adw. Jacek Dużyński

Dziekan

Okręgowej Rady Adwokackiej

w Zielonej Górze

 

adw. Krzysztof S. Szymański

Kategoria: Integracja  Sport 

Kalendarz

<

maj 2018

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18

zamknij

Wydarzenia 18.05.2018

19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły