Pomorska Izba Adwokacka

Zawody Narciarskie Pomorskich Prawników o Puchar Dziekana ORA w Gdańsku

Wydarzenie

Miejsce: Wieżyca
Kiedy: 2018-02-18

Zawody Narciarskie Pomorskich Prawników o Puchar Dziekana ORA w Gdańsku

Szanowni Państwo, Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Zima przybyła! Jak zawsze, zadowoleni są narciarze, którzy z wytęsknieniem oczekiwali otwarcia okolicznych stoków. Obecnie możemy już bez cienia wątpliwości ogłosić, że śniegowe warunki na pomorskich nartostradach z pewnością utrzymają się przez parę tygodni!

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku, już po raz kolejny, zaprasza na Zawody Narciarskie Pomorskich Prawników o Puchar Dziekana ORA w Gdańsku. W tym roku – roku jubileuszu Adwokatury Polskiej, zawody są częścią obchodów 100-lecia Adwokatury.

 

Zawody odbędą się w niedzielę, 18 lutego 2018 roku o godzinie 11:00 w Wieżycy (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska). W ostatnich latach stok ten był perfekcyjnie przygotowany w dacie naszych zawodów – mimo tego, że aura np. w Trójmieście była czasami wiosenna. Nie ma żadnych wątpliwości – biorąc pod uwagę doświadczenie ośrodka – że na pewno nic nie zakłóci przygotowań i samych zawodów.

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i prawnicy „naukowcy” z Wydziału Prawa UG, aplikanci i referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci.  W tych zawodach nie będzie przegranych! Planujemy trzy dziecięce kategorie wiekowe (z podziałek na dziewczynki i chłopców), a także trzy „dorosłe”, odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe – bez kategorii wiekowych (odrębnie kobiety i mężczyźni, a także dzieci). Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna – obliczana jako suma przejazdów trzech osób z rodziny (w tym - obowiązkowo – co najmniej jedno dziecko w wieku do 16 lat).

Zachęceni zeszłoroczną zabawą - w tym roku również zorganizujemy „Zjazd na byle czym” – po zawodach, na trasie slalomu, na czas, każdy będzie mógł zjechać na czym tylko chce J, liczymy na inwencję uczestników! Nagrody oczywiście – w tej kategorii –będą również.

Od 9:30 odbywać się będą zapisy, a także będzie można oglądać trasę zawodów. Udział w zawodach jest darmowy, jedyny koszt, jaki trzeba ponieść – to koszt wyciągów (przy rejestracji będzie można nabyć kartę obejmującą koszt pięciu przejazdów wciągiem - 10 zł – i kaucję – 20 zł – możliwą do odzyskania po zawodach). Zawodnicy na koszt organizatorów otrzymają posiłek „regeneracyjny”. Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

W organizacji pomaga Szkoła Narciarstwa Qbasport, która zajmuje się obsługą techniczną zawodów – tam można wysyłać zgłoszenia drogą elektroniczną już od teraz (info@qbasport.pl) – z podaniem wieku oraz „branży”.

Cała impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego; w jego trakcie dla chętnych będą zorganizowane krótkie lekcje narciarstwa, w tym jazdy na tyczkach (po zawodach).

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu ORA w Gdańsku

Adw. Janusz Masiak

 

 

Kalendarz

<

sierpień 2018

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły