Pomorska Izba Adwokacka

Bal Aplikantów Adwokackich - Warszawa

Aktualność

Mam przyjemność poinformować, że Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Samorządem Aplikantów naszej Izby organizuje tradycyjny, Dziewiąty Karnawałowy Bal Aplikantów Adwokackich.

Bal odbędzie się w sobotę, 23 lutego 2019 r., podobnie jak w ostatnich latach w wyjątkowej scenerii zabytkowych Arkad Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, o godz. 20:00. Wejście na Bal będzie możliwe już od godz. 19:00 przez główną bramę na pl. Zamkowym.

W programie Balu przewidujemy koncert kwartetu jazzowego, finał Turnieju Wiedzy Aplikanta, występ utalentowanych wokalnie aplikantów oraz zabawę taneczną do białego rana. Ponadto w trakcie Balu zapewniony jest wyśmienity catering serwowany przez Kręgliccy Restauracje i Catering oraz open bar.

Partnerem merytorycznym Balu i Turnieju Wiedzy Aplikanta jest Wydawnictwo C.H. Beck.

Podczas ostatnich dwóch edycji Balu było nam niezwykle miło gościć w Warszawie aplikantów adwokackich innych Izb. Uważamy, że możliwość integracji aplikantów z całej Polski służy umacnianiu Adwokatury i pozwala na zawieranie wielu cennych przyjaźni - zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

W związku z powyższym byłbym zobowiązany, gdyby Okręgowa Rada Adwokacka w Gdańsku opublikowała wśród swoich aplikantów informację o Balu.

Koszt udziału w Balu wynosi 330 złotych. Aplikanci adwokaccy izby warszawskiej korzystają z dofinansowania Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, dzięki czemu cena biletu wynosi 165 zł od osoby.

Jeśli Okręgowa Rada Adwokacka w Gdańsku zdecydowałaby się dofinansować aplikantom udział w Balu, uprzejmie prosimy o kontakt z adw. Moniką Rajską (email monika.rajska@'wp.pl). Przewodniczącą Komitetu Organizacyjnego oraz apl. adw. Marią Kozłowską (maria.kozlowska3492@gmail.com), z Samorządu Aplikantów naszej Izby w celu ustalenia szczegółów formalnych.

Aplikant Maria Kozłowska służy także pomocą w razie pytań dotyczących noclegu w Warszawie lub innych pytań organizacyjnych.

Kategoria: Aplikanci 

Kalendarz

<

luty 2019

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły