Kolejność i godziny przystępowania do kolokwium rocznego przez aplikantów adwokackich drugiego roku Pomorskiej Izby Adwokackiej

Aktualność

miejsce: CENTRUM SZKOLENIOWE POMORSKIEJ IZBY ADWOKACKIEJ,

UL. SZYMANOWSKIEGO 2 lok. 3.15, GDAŃSK

 

Terminy:

  1. 10-14 października 2022 roku oraz  w formie ustnej z bloku przedmiotów prawa cywilnego,
  2. Poprawka: dniach 3-4 listopada 2022 roku w formie ustnej z bloku przedmiotów prawa cywilnego.

 

Skład komisji:

  1. Adw. dr Dominika Wetoszka
  2. Adw. Marcin Derlacz
  3. Adw. Sylwia Grzybowska

oraz zastępców członków Komisji:

  1. Adw. Anna Cygan-Staszkiewicz
  2. Adw. Anna Koziołkiewicz-Kozak

 

Nazwisko

Imię

NR WPISU

 

 

 

 

10.10.2022

Bronk

Karol

GDA/APL/827

09:00

Bukowska

Daria

GDA/APL/828

09:30

Buźniak

Adam

GDA/APL/749

10:00

Czarnota

Robert

GDA/APL/829

10:30

Czerwińska

Klaudia

GDA/APL/830

11:00

Czyżewska

Kamila

GDA/APL/831

11:30

Darul

Maria

GDA/APL/832

12:30

Dydyna

Katarzyna

GDA/APL/834

13:00

Dylak

Marek

GDA/APL/887

13:30

Ejsmont

Barbara

GDA/APL/835

14:00

Gajos

Alicja

GDA/APL/836

14:30

 

 

 

11.10.2022

Gołębiewska

Martyna

GDA/APL/838

09:00

Górka

Mateusz

GDA/APL/839

09:30

Jakubowska

Karolina

GDA/APL/841

10:00

Karpiński

Mateusz

GDA/APL/843

10:30

Kicińska

Anna

GDA/APL/844

11:00

Klimowska

Karolina

GDA/APL/845

11:30

Koniorczyk

Magdalena

GDA/APL/846

12:30

Kozłowska

Aleksandra

GDA/APL/848

13:00

Kucharski

Łukasz

GDA/APL/849

13:30

Leszczyńska

Patrycja

GDA/APL/851

14:00

Mańkowska

Angelina

GDA/APL/853

14:30

 

 

 

12.10.2022

Matkowska

Agata

GDA/APL/889

09:00

Mikulska

Dorota

GDA/APL/854

09:30

Milanowska

Wiktoria

GDA/APL/855

10:00

Młyński

Jacek

GDA/APL/786

10:30

Mularski

Krzysztof

GDA/APL/856

11:00

Nieciecka

Magdalena

GDA/APL/857

11:30

Nowosielski

Jakub

GDA/APL/858

12:30

Odya- Trynda

Urszula

GDA/Apl/703

13:00

Olszewska

Zuzanna

GDA/APL/859

13:30

Ołdakowska

Viktoria

GDA/APL/860

14:00

Paczkowska-Lejbt

Maja

GDA/APL/850

14:30

 

 

 

13.10.2022

Perech

Gabriela

GDA/APL/862

09:00

Pietkun-Ciechanowicz

Marianna

GDA/APL/885

09:30

Pomajda

Monika

GDA/APL/863

10:00

Prus

Fryderyk

GDA/APL/864

10:30

Roda

Andrzej

GDA/APL/865

11:00

Siejka

Katarzyna

GDA/APL/890

11:30

Skrzypek

Martyna

GDA/APL/866

12:30

Sobolewska

Agata

GDA/APL/867

13:00

Sokólski

Mateusz

GDA/APL/868

13:30

Steinborn

Natalia

GDA/APL/869

14:00

Suchecka

Dominika

GDA/APL/809

14:30

Superczyńska

Katarzyna

GDA/APL/870

15:00

Szryter

Patryk

GDA/APL/872

15:30

 

 

 

14.10.2022

Szutenberg

Magdalena

GDA/APL/873

09:00

Szwedo

Agnieszka

GDA/APL/847

09:30

Ściubidło

Alana

GDA/APL/874

10:00

Tessmer

Paulina

GDA/APL/875

10:30

Treder

Weronika

GDA/APL/876

11:00

Walczak

Adrian

GDA/APL/877

11:30

Wensierska

Magdalena

GDA/APL/879

12:30

Wielesik

Karol

GDA/APL/880

13:00

Włodarczyk

Bartosz

GDA/APL/881

13:30

Wojnicz

Aleksandra

GDA/APL/882

14:00

Wróbel

Patrycja

GDA/APL/883

14:30

Ziółkowski

Michał

GDA/APL/815

15:00

Głowacka

Karolina

GDA/APL/837

15:30

 

Kategoria: Aplikanci 

Kalendarz

<

wrzesień 2022

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16

zamknij

Wydarzenia 16.09.2022

17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły