Konferencja ,,„Dziecko to nie procedura - podmiotowość dziecka w postępowaniach prawnych”

Aktualność

Szanowni Koleżanki i Koledzy,

 Serdecznie zapraszam na konferencję pt. „Dziecko to nie procedura - podmiotowość dziecka w postępowaniach prawnych” organizowaną przez Naczelną Radę Adwokacką wraz z Komisją Praw Człowieka przy NRA, Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie oraz Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie wraz z Sekcją Praw Dziecka przy ORA w Warszawie, a która odbędzie się w dniach 10-11 marca 2023 r. w Lublinie w siedzibie ORA.

Konferencję patronatem objęły: wydawnictwo C.H. Beck, Wolters Kluwer i prawo.pl

Poniżej znajdziecie Państwo program konferencji oraz grafikę informacyjną.

Wydarzenie składa się z dwóch części – warsztatowej w dniu 10 marca 2023 r. godz. 16:00-19:00 w formule stacjonarnej oraz konferencyjnej w dniu 11 marca 2023 r. godz. 10:00-15:00 w formule hybrydowej.

Link do rejestracji na warsztaty (zgłoszenia przyjmowane są do 5 marca b.r., z uwagi na ograniczoną ilość miejsc – w miarę dostępności)

https://forms.gle/e2ZwDy6qELBeJ33DA

Celem uczestnictwa w konferencji w dniu 11 marca b.r. w formule on-line za pośrednictwem ZOOM konieczna jest rejestracja pod poniższym linkiem. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca 2023 r.

 https://forms.gle/VaQ9oPo1koDcrbS77

Za udział w konferencji przysługują punkty szkoleniowe – po 3 punkty za udział w każdym z warsztatów oraz 4 punkty szkoleniowe za udział w konferencji w dniu 11 marca 2023 r. 

Zarejestrowani uczestnicy po konferencji otrzymają dostęp do pełnej biblioteki treści autorskich Wydawnictwa C.H.Beck - w formie elektronicznej, czyli na platformie legalis.pl - na okres jednego miesiąca, a także materiały informacyjne o ofercie i możliwości uzyskania bezpłatnego dostępu testowego do LEX Kompas Orzeczniczy, jedynego na rynku rozwiązania które w jednym miejscu gromadzi orzeczenia, ich opracowania oraz linie orzecznicze i dzięki unikalnym funkcjonalnościom skraca czas na research prawniczy nawet o 30%.

Raz jeszcze zapraszam do udziału w Konferencji

Adw. Natalia Klima-Piotrowska

Przewodnicząca Komisji Praw Człowieka przy NRA

Adw. Małgorzata Głódkowska

Kategoria: Adwokat - Konferencje