Pomorska Izba Adwokacka

Nowa strona www Pomorskiej Izby Adwokackiej

Aktualność
Nowa strona internetowa Pomorskiej Izby Adwokackiej została zaprojektowana tak aby spełniać potrzeby jej użytkowników.
Cechuje ją nowsza technologia, nowa szata graficzna oraz dostosowanie projektu do adwokackich barw.
 
Nadto nową stronę internetową cechuje responsywność, czyli dostosowanie projektu do korzystania na urządzeniach mobilnych oraz pełna integracja z zaprojektowanym i prowadzonym przez Naczelną Radę Adwokacką Systemem Obsługi Adwokatury ( SOA). Nadto nowa strona zintegrowana jest z Krajowym Rejestrem Adwokatów i Aplikantów oraz portalem Internetowego Doskonalenia Adwokatury, gdzie można wyszukać informacje o adwokatach i aplikantach.

Na stronie internetowej dostępne będą również elektroniczne wydania Kwartalnika Adwokackiego publikowanego na portalu issuu.com. Całkowitą nowością jest dział dedykowany Klientom, który mamy nadzieję pozwoli przybliżyć nasze usługi potencjalnym klientom a także poinformuje ich o przedsięwzięciach organizowanych przez Naszą Izbę.
 
Dzięki pełnej integracji z SOA można dokonać aktualizacji danych w SOA, wskazać specjalizację, która będzie widoczna w KRAiA. System Obsługi Adwokatury na nowej stronie przejmuje również rolę extranetu, który fukncjonował na dotychczasowej stronie Izby. Dotychczasowe hasła do ekstranetu przestają działać. Konieczne będzie przeprowadzenie pierwszego logowania do SOA zgodnie z instrukcją znajdującą się na stronie logowania.
 
Zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego współtworzenia strony internetowej poprzez informowanie o ciekawych wydarzeniach w Naszej Izbie oraz do częstego odwiedzania strony, gdyż będzie ona stanowić jedną z głównych platform komunikacyjnych w naszej Izbie.
 
Mamy nadzieje, że strona przypadnie Państwu do gustu.
 
Komisja Wizerunkowa Pomorskiej Izby Adwokackiej

 

Adw. Joanna Gręndzińska

Kalendarz

<

marzec 2018

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły