Pomorska Izba Adwokacka

Samorząd aplikantów adwokackich

Przewodniczący Samorządu Aplikantów Adwokackich: apl. Adw. Krystian Dzięgielewski

Krystian Dzięgielewski
785 944 019, krystian.dziegiel@gmail.com

 

Starości poszczególnych grup:

 I A

I B

I C

 

 II A

  • starosta Albert Kolor mail: albertkolor@10g.pl, tel: 514 072 201
  • zastępca Michał Ackermann, mail: michal-vintage@wp.pl, tel: 791 556 653

II B

  • starosta Anna Salamon, mail: salamon.anka@wp.pl, tel: 794 358 544
  • zastępca Aurelia Lichnerowicz, mail a.m.lichnerowicz@gmail.com  tel. 601 566 175

II C

  • starosta Olga Tymczyna, mail: o.tymczyna@gmail.com, tel: 600 989 491
  • zastępca Weronika Wyze mail: weronika.wyze@gmail.com, tel: 769 794 211

III A

  • starosta Krystian Dzięgielewski, mail: krystian.dziegiel@gmail.com, tel: 785 944 019
  • zastępca Marlena Kruchelska, mail: marlena.kruchelska@wp.pl,  tel: 515 380 063

III B

  • starosta Michał Rękas, mail: michalrekas@o2.pl, tel: 698 684 215
  • zastępca Joanna Warmińska, mail: asia.warminska@gmail.com, tel: 603 865 800 

A

  • starosta Miłosz Haber, mail: miloszhaber@wp.pl, tel: 501 076 400
  • zastępca Aleksandra Bogdańska, mail: aleksandra.bogdanska@onet.pl

B

  • starosta Jacek Markowski, mail: jacek.alan.markowski@gmail.com, tel: 602 116 621
  • zastępca Agata Malinowska, mail: agata.malinowska111@gmail.com, tel: 531 509 325

 

Kalendarz

<

listopad 2018

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły