Pomorska Izba Adwokacka

Samorząd aplikantów adwokackich

Przewodnicząca Samorządu Aplikantów Adwokackich:apl. adw. Joanna Noetzel - e - mail: joanna.noetzel@gmail.com, nr tel. 888 050 047

Grupa I a      

Starosta:           apl. adw. Agata Zys                                        697 084 077            agata.zys@op.pl

Wicestarosta :   apl. adw. Rafał Głowacki                               696 419 654            apl.adw.rafal.glowacki@interia.eu

Grupa I b      

Starosta            apl. adw. Natalia Konowalik                           723 255 924             n.konowalik@wp.pl

Wicestarosta:    apl. adw. Jan Nowakowski                             787 645 611            jannnowakowski@gmail.com

Grupa I c      

Starosta            apl. adw. Sara Wieczorek                               535 666 343            sara.wieczorek1993@gmail.com

Wicestarosta:    apl. adw. Hubert Skierkowski                         511 158 126             grupowy73@gmail.com

Grupa II a     

Starosta           apl. adw. Katarzyna Chmielińsska                   500 483 155            katarzynawodowska@gmail.com

Wicestarosta     apl. adw. Weronika Borek – Bąkowska          669 306 043             weronikaborek1@gmail.com

Grupa II b    

Starosta            apl. adw. Kleina Karolina                                  698 325 793             karolina.kleina@gmail.com

Wicestarosta:    apl. adw. Kinga Jóźwiak                                 790 344 375            jozwiak.kinga@gmail.com 

Grupa II c    

Starosta            apl. adw. Jakub Słomiński                                600 240 438            kubaslom@wp.pl

Wicestarosta:    apl. adw. Bartosz Słowik                                 517 671 647            bartekslowik94@gmail.com

Grupa III a  

Starosta            apl. adw. Paulina Górniak                                 667 406 043            paula.gorniak@gmail.com                       

Wicestarosta:    apl. adw. Agnieszka Bzoma – Żebrowska      698 441 223            agnieszkabzoma@wp.pl

Grupa III b  

Starosta             apl. adw. Joanna Noetzel                                 888 050 047           joanna.noetzel@gmail.com

Wicestarosta:    apl. adw. Magdalena Pietrzykowska               606 424 188            mag.pietrzykowska@gmail.com

Grupa III c   

Starosta            apl. adw. Anna Woźny                                      698 967 490            aniawozny@gmail.com

Wicestarosta:    apl. adw. Piotr Wiśniewski                              666 600 603           piotr.wisniewski11@gmail.com

 

A

starosta    apl. adw.  Albert Kolor mail: albertkolor@10g.pl tel.: 514 072 201

zastępca   apl. adw. Aurelia Lichnerowicz mail:  a.m.lichnerowicz@gmail.com tel.: 601 566 175

B

starosta    apl. adw. Olga Tymczyna mail:  o.tymczyna@gmail.com tel.:  600 989 491

zastępca   apl. adw. Anna Salamon mail:  salamon.anka@wp.pl tel.:  794 358 544

 

 

Kalendarz

<

wrzesień 2020

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły