Pomorska Izba Adwokacka

Samorząd aplikantów adwokackich

Przewodnicząca Samorządu Aplikantów Adwokackich:

 

apl. adw. Olga Tymczyna

tel. : 600 989 491, 

mail: o.tymczyna@gmail.com

 

I A

starosta    apl. adw. Katarzyna Chmielińska mail: katarzynawodowska@gmail.com  tel. : 500 483 155

zastępca    apl. adw. Weronika Borek – Bąkowska mail: weronikaborek1@gmail.com  tel. :  669 306 043

I B

starosta    apl. adw. Izabela Potocka mail: iz.potocka@gmail.com  tel. :  507 300 487

zastępca    apl. adw. Kinga Jóźwiak mail: jozwiak.kinga@gmail.com tel. :  790 344 375

I C

starosta    apl. adw. Jakub Słomiński mail: kubaslom@wp.pl tel. :  600 240 438

zastępca    apl. adw. Bartosz Słowik mail: bartekslowik94@gmail.com tel. :  517 671 647

 

 II A

starosta    apl. adw.  Paulina Górniak  mail: paula.gorniak@gmail.com  tel.:  667 406 043

zastępca   apl. adw.  Agnieszka Bzoma - Żebrowska mail: agnieszkabzoma@wp.pl tel.: 698 441 223

II B

starosta    apl. adw. Joanna Noetzel mail:  joanna.noetzel@gmail.com tel.:  888 050 047

zastępca  apl. adw. Magdalena Pietrzykowska  mail: mag.pietrzykowska@gmail.com   tel.: 606 424 188

II C

starosta    apl. adw.  Anna Woźny mail:  aniawozny@gmail.com tel.:  698 967 490

zastępca   apl. adw.  Piotr Wiśniewski mail:  piotr.wisniewski11@gmail.com tel.:  666 600 603

 

III A

starosta    apl. adw.  Albert Kolor mail: albertkolor@10g.pl tel.: 514 072 201

zastępca   apl. adw. Aurelia Lichnerowicz mail:  a.m.lichnerowicz@gmail.com tel.: 601 566 175

III B

starosta    apl. adw. Olga Tymczyna mail:  o.tymczyna@gmail.com tel.:  600 989 491

zastępca   apl. adw. Anna Salamon mail:  salamon.anka@wp.pl tel.:  794 358 544

 

A

starosta    apl. adw.  Krystian Dzięgielewski mail:  krystian.dziegiel@gmail.com tel.:  785 944 019

zastępca   apl. adw.  Marlena Kruchelska mail: marlena.kruchelska@wp.pl tel.:  515 380 063

B

starosta    apl. adw.  Michał Rękas mail: michalrekas@o2.pl tel.:  698 684 215

zastępca   apl. adw.  Joanna Warmińska mail: asia.warminska@gmail.com tel.:  603 865 800 

Kalendarz

<

styczeń 2019

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły