Szkolenie wyjazdowe

Szanowni Państwo, 

Koleżanki i Koledzy, 

Komisja Kształcenia Aplikantów Adwokackich i Doskonalenia Zawodowego PIA ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie wyjazdowe, które odbędzie się w nadmorskiej miejscowości Ustka w Hotelu Grand Lubicz***** w terminie 7-9 października 2022 roku. 

W szkoleniu mogą uczestniczyć adwokaci i aplikanci adwokaccy PIA oraz osoby im towarzyszące (osoby towarzyszące - pod warunkiem zgłoszenia tych osób i ich zakwaterowania we wspólnym pokoju z członkiem naszej Izby).

W celu dokonania rezerwacji miejsca należy:

I.               Przesłać zgłoszenie rezerwacyjne na jeden z poniższych adresów e-mail: 

rezerwacja@grandlubicz.pl

recepcja@grandlubicz.pl

konferencje@grandlubicz.pl

W mailowym zgłoszeniu rezerwacyjnym należy podać następujące dane:

1. imię i nazwisko uczestnika (i ew. osoby towarzyszącej);

2. status: adwokat/aplikant, który prosimy umieścić w temacie wiadomości w formacie:

- PIA rezerwacja – aplikant + osoba towarzysząca*

- PIA rezerwacja – adwokat + osoba towarzysząca*

- PIA rezerwacja – adwokat + aplikant

- PIA rezerwacja – adwokat x2 (co nie oznacza rezerwacji pokoju 2-osobowego, tylko zgłoszenie dwóch osób)

*osoba towarzysząca = osoba nie będąca członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej, korzystająca ze świadczeń w pełnej odpłatności

UWAGA: jeśli zgłaszacie Państwo np. dwie adwokatki i wskazujecie to w tytule maila, a następnie w treści maila zgłaszacie Państwo zakwaterowanie np. Moniki Kowalskiej (autorki maila) i Katarzyny Kowalskiej (drugiej adwokatki), to Katarzyna Kowalska również musi potwierdzić swoją rezerwację zgodnie z ww. procedurą i ją opłacić, chyba że wyraźnie wskażecie Państwo w mailu, że za obie członkinie PIA potwierdza rezerwację (dokonuje opłaty) Pani Monika Kowalska (autorka maila).

3. rodzaj pokoju (np. pokój 1-osobowy/miejsce w pokoju 2-osobowym/miejsce w pokoju 3-osobowym)

Możecie Państwo wskazać drugiego/trzeciego uczestnika do zakwaterowania w pokoju, ale uczestnik ten również musi potwierdzić swoją rezerwację. W braku takiej informacji hotel dokona losowego przydziału miejsc noclegowych.

O dostępności pokoi decyduje kolejność zgłoszeń.

4. nazwa firmy wraz z pełnymi danymi teleadresowymi oraz NIP dla potrzeb wystawienia faktury;

5. adres korespondencyjny - jeśli jest inny niż adres firmowy;

6. telefon kontaktowy.

W razie pytań oraz we wszelkich kwestiach, dotyczących zakwaterowania w pokojach (ich rodzaju, wielkości, wyposażenia, dostępności itp.) proszę kontaktować się bezpośrednio z recepcją Hotelu pod numerami telefonu: + 48 59 841 82 00, + 48 59 841 82 13, gdyż kwestie te pozostają poza gestią organizatora, tj. Pomorskiej Izby Adwokackiej. 

Ze względów organizacyjnych możliwe jest dokonywanie rezerwacji wyłącznie pod wskazanymi wyżej adresami mailowymi. Rezerwacje składane w Hotelu w inny sposób nie będą uważane za rezerwacje w ramach szkolenia i nie będą objęte dofinansowaniem Izby.

Po otrzymaniu zgłoszenia rezerwacyjnego - po zweryfikowaniu dostępności wybranej opcji zakwaterowania - Hotel potwierdzi drogą mailową rezerwacjęalbo poinformuje zgłaszającego o braku miejsc. Informacja zostanie przesłana zgłaszającemu niezwłocznie, maksymalnie do dwóch dni roboczych.

   II.         Po potwierdzeniu przez Hotel rezerwacji należy w ciągu 24h dokonać wpłaty w wysokości uzależnionej od wybranego i/lub dostępnego miejsca zakwaterowania, przy czym w związku ze zwiększeniem przez PIA dofinansowania dla adwokatów, kwoty do zapłaty dla adwokatów i aplikantów adwokackich są takie same:

a)     miejsce w pokoju 2-osobowym – 800 zł brutto/osobę/pobyt (dostępne 54 pokoje)

b)     miejsce w pokoju 3-osobowym – 755 zł brutto/osobę/pobyt (dostępne 6 pokoi)

Informujemy, iż mając na uwadze sytuację gospodarczą w kraju, w szczególności wzrost cen towarów i usług, Okręgowa Rada Adwokacka zdecydowała o dofinansowaniu szkolenia w kwocie wyższej aniżeli wiosną tego roku, tj. w kwocie 600 zł/osobę/pobyt.

Informujemy również, iż jest możliwość zakwaterowania w pokoju 1-osobowym. Wówczas opłata uwzględniająca kwotę dofinansowania wynosi 1.439 złbrutto/osobę/pobyt (dostępnych 20 pokoi).  

Odpłatność dla osób towarzyszących Członkom Pomorskiej Izby Adwokackiej jest następująca:

Miejsce w pokoju 2-os.

1.400 zł

Miejsce w pokoju 3-os.

1.355 zł

 III.         Dane do przelewu:

W tytule przelewu proszę wpisać: „Szkolenie PIA” oraz koniecznie dane wskazane przez Hotel w potwierdzeniu rezerwacji (np. numer rezerwacji) z informacją czy dokonujący rezerwacji jest adwokatem czy aplikantem adwokackim

Format: 

Szkolenie PIA, rezerwacja nr: 1234567, adwokat Jan Kowalski 

Szkolenie PIA, rezerwacja nr: 987644, aplikant Zenon Nowak, adwokat Krystyna Nowak*

Szkolenie Pia, rezerwacja nr: 765432, adwokat Zenon Nowak + osoba towarzysząca*

*w przypadku opłacania rezerwacji za obie wymienione osoby

 IV.         Potwierdzenie przelewu należy przesłać na adres mailowy:konferencje@grandlubicz.pl

UWAGA dla WEGAN/WEGERATIAN: Jeżeli chcielibyście Państwo (lub Państwa osoby towarzyszące) skorzystać z wegańskiego dania głównego oraz przystawki podczas kolacji uroczystej (piątek, 7 października 2022 r.) w mailu z załączonym potwierdzeniem przelewu (potwierdzeniem rezerwacji), należy przekazać do Hotelu taką informację.

Bardzo prosimy o nie dokonywanie opłat przed potwierdzeniem dostępności pokoju/rezerwacji przez Hotel !!!

Zwracamy Państwa szczególną uwagę na to, że brak wpłaty, potwierdzającej rezerwację w ciągu 24h jest równoznaczny z jej anulowaniem.

Uczestnicy wyjazdu, bez obowiązku ponoszenia dodatkowych opłat, w trakcie pobytu w hotelu mogą korzystać z: parkingu, Aquaparku, siłowni, basenu sportowego, basenu rekreacyjnego ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami, basenu solankowego wraz z basenem zewnętrznym, jacuzzi, saun fińskich, saun na podczerwień, łaźni parowych i ziołowych oraz Sali fitness

Uczestnicy wyjazdu na hasło Pomorska Izba Adwokackaotrzymają także 15% rabatu za zabiegi spa – szczegóły oraz rezerwacja terminów w Recepcji SPA nr tel. 59 841 82 65  e-mail: spa@grandlubicz.pl (sugerowana wcześniejsza rezerwacja z uwagi na duże zainteresowanie zabiegami). 

V.          Rezygnacja.

Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu zgłoszona po dniu 31 sierpnia 2022 roku możliwa jest za zgodą Hotelu i pod warunkiem braku obciążenia PIA kosztami tej rezygnacji. 

Rezygnacje będą rozpatrywane jedynie w razie ich zgłoszenia do dnia 30 września 2022 r. (rezygnacje złożone po tym terminie nie będą uwzględniane przez Hotel, a zwrot środków nie będzie możliwy). 

Adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy nie wykupili pobytu w Hotelu mogą wziąć udział w samych wykładach szkoleniowych, o ile dostępne będą miejsca na sali wykładowej, przy czym uczestnicy szkolenia zameldowani w Hotelu mają pierwszeństwo przed pozostałymi osobami.

 

 Harmonogram szkolenia wyjazdowego:

  • Piątek 7 października 2022 r. (tego dnia nie będzie wykładów)

od godz. 15:00  – zakwaterowanie uczestników

godz. 20:00 – 04:00 – kolacja uroczysta połączona z zabawą przy muzyce DJ-a 

 

  • Sobota 8 października 2022 r.

godz. 7:00-10:00 – śniadanie

godz. 10:00-14:00 wykład szkoleniowy wraz z przerwą kawową

godz. 14:00-15:30 – lunch

godz. 15:30-19:30 – wykład szkoleniowy

godz. 20:00-1:00 – kolacja grillowa z napojami 

Od godz. 20:00 w Night Club „Black Pearl” (na terenie Hotelu) zapraszamy na zabawę przy muzyce DJ’a. W klubie zarezerwowane zostały dla członków PIA oraz naszych Gości loże VIP.  Posiłki i napoje w Night Club’ie są w pełnej odpłatności. 

 

  • Niedziela 9 października 2022 r.

godz. 7:00-11:00 – śniadanie

do godz. 11:00 – wymeldowanie (jeżeli ktoś z Państwa chciałby wymeldować się później, należy to każdorazowo ustalić z recepcją Hotelu). 

 

Informujemy, że zaproszenie do wygłoszenia wykładu szkoleniowego przyjął SSO we Wrocławiu Robert Karaś (wykład z zakresu prawa i postępowania cywilnego będzie dotyczył niedawnych i planowanych nowelizacji oraz kilku kwestii problemowych, związanych z funkcjonowaniem Portalu Informacyjnego).

Drugi wykład zaplanowany jest z zakresu prawa karnego. Trwają ustalenia Wykładowcy. 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej Izby do wzięcia udziału w szkoleniu.

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z jedną z poniżej wskazanych osób, odpowiedzialnych za organizację szkolenia:

adw. Olga Tymczyna, tel. 600 98 94 91

adw. Miłosz Haber, tel. 501 07 64 00

 

Z serdecznymi pozdrowieniami, 

Komisja Kształcenia Aplikantów Adwokackich i Doskonalenia Zawodowego PIA

Kalendarz

<

wrzesień 2022

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16

zamknij

Wydarzenia 16.09.2022

17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły