Szkolenie wyjazdowe

Szanowni Koleżanki i Koledzy, 

Komisja Kształcenia Aplikantów Adwokackich i Doskonalenia Zawodowego PIA ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie wyjazdowe, które odbędzie się w Toruniu w hotelu Copernicus w terminie 20-22 września 2024 roku 

W szkoleniu mogą uczestniczyć adwokaci i aplikanci adwokaccy PIA oraz osoby im towarzyszące (osoby towarzyszące - pod warunkiem zgłoszenia przez członka PIA i zakwaterowania we wspólnym pokoju z członkiem naszej Izby).

Na wstępie informujemy Państwa, iż z uwagi na duże zainteresowanie usługami Hotelu oraz jego atrakcyjną turystycznie lokalizację zarezerwowana przez nas pula 60-ciu pokoi 2-osobowych i 15-stu pokoi 1-osobowych nie będzie mogła ulec zwiększeniuKolejność zgłoszeń oraz terminowe opłacenie rezerwacji będą determinowały Państwa udział. Uczulamy w tym miejscu, iż brak terminowego opłacenia rezerwacji będzie się wiązał z jej anulowaniem przez Hotel

Ponadto, do dnia 10 sierpnia 2024 r. PIA ma możliwość złożenia bezkosztowej rezygnacji z części niewykorzystanych miejsc. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o podjęcie decyzji o uczestnictwie w szkoleniu właśnie do dnia 10.08.2024 r., bowiem później – gdy anulujemy część miejsc - nie będziemy w stanie zagwarantować Państwu możliwości uczestnictwa w wydarzeniu. W zarezerwowanym przez nas terminie w Hotelu przebywa również inna grupa, która otrzyma te miejsca, które my zwolnimy. 

W tej edycji szkolenia nie ma dostępności pokoi 3-osobowych. Na wyraźne Państwa życzenie Hotel może zorganizować tzw. „dostawkę”, wówczas koszt noclegu osoby w pokoju będzie nieznacznie niższy (o kilka złotych). Nie kontraktowaliśmy jednakże takich pokoi, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort wypoczynku.

W celu dokonania rezerwacji miejsca należy:

I.
Przesłać zgłoszenie rezerwacyjne na adres e -mail: 
marcin.snopek@copernicustorun.com

UWAGA: ze względów organizacyjnych możliwe jest dokonywanie rezerwacji wyłącznie pod wskazanym wyżej adresem mailowym, jednakże w razie problemów lub pytań występujących już PO wysłaniu zgłoszenia, prosimy o kontakt pod numerem tel. 56 611 58 00. 

W mailowym zgłoszeniu rezerwacyjnym należy podać W TYTULE E-MAILA następujące dane:

1.     Szkolenie PIA,

2.     imię i nazwisko uczestnika (i ew. osoby towarzyszącej),

3.     status: adwokat/aplikant,

4.     wybrany rodzaj pokoju wg wzoru:

- pokój 1-osobowy, 

- miejsce w pokoju 2-osobowym, 

- pokój 2-osobowy.

Przykładowy format:

- Szkolenie PIA, Jan Kowalski, adwokat, pokój 1-osobowy,

- Szkolenie PIA, Marcin Nowak, aplikant, miejsce w pokoju 2-osobowym,

- Szkolenie PIA, Jan Kowalski, adwokat + osoba towarzysząca*, pokój 2-osobowy,

- Szkolenie PIA, Jan Kowalski – adwokat + Marcin Nowak – aplikant, pokój 2-osobowy,

- Szkolenie PIA, Jan Kowalski, Marcin Nowak - adwokat x2,  pokój 2-osobowy.

*osoba towarzysząca = osoba nie będąca członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej, korzystająca ze świadczeń w pełnej odpłatności, zakwaterowana razem z członkiem PIA

UWAGA: jeśli zgłaszacie Państwo np. dwie adwokatki i wskazujecie to w tytule maila, a następnie w treści maila zgłaszacie Państwo zakwaterowanie np. Moniki Kowalskiej (autorki maila) i Katarzyny Kowalskiej (drugiej adwokatki), to Katarzyna Kowalska również musi potwierdzić swoją rezerwację zgodnie z ww. procedurą i ją opłacić, chyba że wyraźnie wskażecie Państwo w mailu, że za obie członkinie PIA potwierdza rezerwację (dokonuje opłaty) Pani Monika Kowalska (autorka maila).

II.
W treści maila prosimy, aby zawrzeć informacje:

1. Jeżeli rezerwuje Pani/Pan jedno miejsce w pokoju 2-osobowym (i jedno opłaca), w treści e-maila można wskazać drugiego uczestnika do zakwaterowania w tym samym pokoju, ale uczestnik ten również musi potwierdzić swoją rezerwację i ją opłacić (i wskazać Panią/Pana, jako współlokatora). W braku takiej informacji hotel dokona losowego przydziału miejsc noclegowych.

O dostępności pokoi/miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

2. Nazwa firmy wraz z pełnymi danymi teleadresowymi oraz NIP dla potrzeb wystawienia faktury.

W ślad za prośbą hotelu zwracamy Państwa szczególną uwagę na podawanie pełnych danych do faktury VAT. 

3. Adres korespondencyjny - jeśli jest inny niż adres firmowy.

4. Telefon kontaktowy.

W razie pytań oraz we wszelkich kwestiach, dotyczących zakwaterowania w pokojach (ich rodzaju, wielkości, wyposażenia, dostępności itp.) proszę kontaktować się bezpośrednio z Hotelem pod adresem mailowym: marcin.snopek@copernicustorun.com, gdyż kwestie te pozostają poza gestią organizatora, tj. Pomorskiej Izby Adwokackiej. 

Po otrzymaniu zgłoszenia rezerwacyjnego - po zweryfikowaniu dostępności wybranej opcji zakwaterowania - Hotel potwierdzi drogą mailową rezerwację albo poinformuje zgłaszającego o braku miejsc. Informacja zostanie przesłana zgłaszającemu niezwłocznie, maksymalnie do dwóch dni roboczych wraz z fakturą PRO forma.

III.
Po potwierdzeniu przez Hotel rezerwacji należy w terminie wynikającym z faktury PRO FORMA dokonać opłaty. Dopiero terminowa wpłata gwarantuje Państwu miejsce.

IV.
Koszt pobytu

Koszt całego pobytu 1 osoby w poszczególnych opcjach zakwaterowania jest dla Członków PIA następujący:

a)     pokój 1-osobowy – 777,60 zł brutto/osobę/pobyt (dostępne 15 pokoi),

b)    miejsce w pokoju 2-osobowym – 421,20 zł brutto/osobę/pobyt (dostępne 60 pokoi). 

Informujemy, iż Okręgowa Rada Adwokacka zdecydowała o dofinansowaniu szkolenia w kwocie po 1.000 zł/osobę/pobyt (kwota ta jest uwzględniona w wyżej podanych cenach). 

Odpłatność dla osoby towarzyszącej wynosi 1414,85 zł. (miejsce w pokoju 2-osobowym)

V.
Dane do przelewu / Potwierdzenie przelewu

W potwierdzeniu rezerwacji przesłanej do Państwa przez Hotel zawarte zostaną niezbędne dane do przelewu, faktura PRO FORMA i zasady odesłania potwierdzenia przelewu. 

W tytule przelewu proszę wpisać: numer faktury PRO FORMA

Bardzo prosimy o nie dokonywanie opłat przed potwierdzeniem dostępności pokoju/rezerwacji przez Hotel !!!

Zwracamy Państwa szczególną uwagę na to, że brak wpłaty, potwierdzającej rezerwację w terminie wynikającym z faktury jest równoznaczny z jej anulowaniem.

UWAGA dla WEGAN/WEGETARIAN: Jeżeli chcielibyście Państwo (lub Państwa osoby towarzyszące) skorzystać z wegańskiego dania głównego oraz przystawki podczas kolacji uroczystej (piątek, 20 września 2024 r.) w mailu potwierdzającym rezerwację (zawierającym potwierdzenie zapłaty) należy przekazać do Hotelu taką informację.

W przypadku potrzeby posiłku bezglutenowego lub bezmlecznego (albo innych Państwa preferencji) prosimy o dokonywanie ustaleń bezpośrednio z hotelem. 

Uczestnicy wyjazdu, bez obowiązku ponoszenia dodatkowych opłat, w trakcie pobytu w Hotelu, mogą korzystać z basenu, jacuzzi, strefy saun oraz siłowni.

Uczestnicy wyjazdu na hasło PIA2024otrzymają 10% rabatu na zabiegi spa – szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://www.copernicustorunhotel.com/spa-wellness. Rezerwacji prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 502 622 922.  

VI.
Rezygnacja.

Rezygnacja z udziału w wydarzeniu możliwa jest pod warunkiem braku obciążenia PIA jej kosztami oraz wyrażenia przez Hotel zgody na zwrot środków (warunki muszą być spełnione łącznie; Hotel zastrzegł wyjątkowość takich sytuacji).

 

INFORMACJA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH JEDYNIE SZKOLENIEM:

Adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy nie będą zakwaterowani w Hotelu mogą wziąć udział w samych wykładach szkoleniowych, o ile dostępne będą miejsca na sali wykładowej, przy czym uczestnicy szkolenia zameldowani w Hotelu mają pierwszeństwo przed pozostałymi osobami.

Brak jest możliwości dzielenia świadczeń, tj. udziału (opłacenia) tylko jednego dnia i jednego noclegu albo opłacenia wyłącznie świadczeń gastronomicznych lub konferencyjno-gastronomicznych (bez noclegu).

 

Harmonogram szkolenia wyjazdowego

Piątek 20 września 2024 r. (tego dnia nie będzie wykładów)

od godz. 16:00  – zakwaterowanie uczestników
godz. 20:30 – 04:00 – kolacja uroczysta połączona z zabawą przy muzyce DJ-a  

Sobota 21 września 2024 r.

godz. 8:00 – 10:30 – śniadanie 
godz. 11:30 – 14:00 – wykład szkoleniowy* wraz z przerwą kawową 
godz. 14:00 – 15:30 – lunch
godz. 15:30 – 18:00 – wykład szkoleniowy* wraz z przerwą kawową
godz. 19:30 – 23:30 – kolacja grillowa z napojami
od godz. 21:00 do godz. 4:00 w Stars Club & Lounge (na terenie Hotelu) zapraszamy na zabawę przy muzyce DJ’a (na członków PIA czeka specjalna rezerwacja miejsc oraz ‘welcome drinki’) 

*jesteśmy w trakcie ustalania tematów wykładów, jednakże z uwagi na inne niż dotychczas warunki rezerwacji, tj. ograniczoną liczbę miejsc, udostępniamy możliwość wcześniejszego dokonania zgłoszenia. 

Niedziela 22 września 2024 r.

godz. 8:00-10:30 – śniadanie
do godz. 12:00 – wymeldowanie (jeżeli ktoś z Państwa chciałby wymeldować się później, należy to każdorazowo ustalić z recepcją Hotelu)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej Izby do wzięcia udziału w wydarzeniu.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z jedną z poniżej wskazanych osób, odpowiedzialnych za organizację:

adw. Olga Tymczyna, tel. 600 98 94 91
adw. Miłosz Haber, tel. 501 07 64 00

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Komisja Kształcenia Aplikantów Adwokackich i Doskonalenia Zawodowego PIA