Zawody narciarskie o Puchar Pomorskich Samorządów Prawniczych

Wydarzenie

Miejsce: Koszałkowo - Wieżyca
Kiedy: 2022-02-06

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy!

Zima co jakiś czas przypomina o sobie w Trójmieście – ale na Kaszubach stale trwa już od połowy grudnia. W tym roku po raz kolejny proponujemy wspólną rodzinną imprezę narciarską dla miłośników nart.

W poprzednim roku był Pierwszy Bieg o Puchar Dziekanów, od 2013 roku są zawody narciarskie o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej. W 2022 roku proponujemy wspólne – adwokacko-radcowskie zawody środowiskowe dla wszystkich prawników Pomorza.

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 6 lutego 2022 roku o godzinie 11:00 w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo - Wieżyca (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska). Stok ten zawsze był perfekcyjnie przygotowany w dacie naszych zawodów – mimo tego, że aura np. w Trójmieście nie zawsze była zimowa. Biorąc pod uwagę doświadczenie zarządzających ośrodkiem i obecne warunki – nie ma żadnych wątpliwości, że nic nie zakłóci przygotowań i samych zawodów.

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i pracownicy naukowi z Wydziału Prawa UG, aplikanci wszystkich samorządów, referendarze i – przede wszystkim – członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci. W tych zawodach nie będzie przegranych!

Planujemy trzy dziecięce kategorie wiekowe (z podziałem na dziewczynki i chłopców), a także trzy „dorosłe”, odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i wiecznych młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe – bez kategorii wiekowych (odrębnie kobiety i mężczyźni). Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna.

Preferowane są zapisy drogą elektroniczną na adres e-mail:

info@qbasport.pl
z podaniem wieku i „branży”.

W dniu zawodów od godz. 9:30 odbywać się będą uzupełniające zapisy.

Udział w zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) wiąże się z wpisowym w wysokości 25 zł od osoby. W jego ramach otrzymujemy 4 wjazdy wyciągiem, posiłek do wyboru w Barze „U Gosi”, a dla dzieci dodatkowo dwa zjazdy oponami na stoku (snowtubing). Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

Bieżące informacje będą ukazywały się na stronach internetowych naszych samorządów i na profilach FB, warunki śniegowe można sprawdzać na http://www.zima.gd.pl/. Więcej informacji:
Adw. Janusz Masiak
jm@hebel-masiak.pl
tel. kom 604 108 745.

Serdecznie zapraszamy!

Komisja Sportu
przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku

Kategoria: Aplikanci  ORA  Komisja Sportu 2021 

Kalendarz

<

sierpień 2022

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły