Pomorska Izba Adwokacka

Informacja PIA w sprawie szkoleń zdalnych (on-line) dla w 2020 r.

Aktualność

Informacja PIA w sprawie szkoleń zdalnych (on-line) w 2020 r.

 

 

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

 

w związku z przedłużającym się stanem epidemii i odwołaniem szkoleń stacjonarnych, ORA Gdańsk zorganizowała wykłady szkoleniowe w formie zdalnej (on-line) w celu umożliwienia adwokatom naszej Izby realizacji obowiązku doskonalenia zawodowego i uzyskania wymaganych punktów szkoleniowych.

 

Szkolenia odbywać się będą w formie transmisji wykładów szkoleniowych na żywo w Internecie, w określonych w harmonogramie szkoleń datach i godzinach (w każdy czwartek miesiąca października i listopada, za wyjątkiem jednego wykładu w środę 07.10.2020), co umożliwi Państwu udział w szkoleniach w sposób zdalny i bezpieczny, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. UWAGA: PIERWSZY WYKŁAD JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK!

 

Harmonogram szkoleń zaplanowanych na rok 2020 stanowi załącznik do niniejszej wiadomości oraz jest dostępny także po kliknięciu w poniższy link (CTRL plus lewy przycisk myszki/touchpada, można także skopiować link i wkleić go w przeglądarce):

 

https://adwokaciszkolenia.clickmeeting.com

 

W celu wzięcia udziału w danym szkoleniu należy:

 

  1. kliknąć w powyższy link;
  2. sprawdzić i zapisać w kalendarzu datę i godzinę rozpoczęcia danego szkolenia wskazaną przy każdym z wykładów (UWAGA: transmisja wykładów szkoleniowych odbywać się będzie na żywo i rozpocznie się we wskazanym dniu i godzinie – wyłącznie w tym czasie możliwe jest oglądanie transmisji w Internecie i branie udziału w szkoleniu);
  3. kliknąć przycisk „Dołącz” obok wybranego wykładu szkoleniowego;
  4. wypełnić formularz rejestracyjny (UWAGA: w polu imię należy wpisać imię, nazwisko i numer wpisu na listę adwokatów/aplikantów – na podstawie tych danych system będzie tworzył listę obecności na potrzeby potwierdzenia wykonania obowiązku doskonalenia zawodowego; w związku z tym należy koniecznie podać kompletne dane – ich niepodanie uniemożliwi weryfikację Państwa obecności na szkoleniu);
  5. w polu e-mail wpisać aktualny adres poczty elektronicznej;
  6. w polu hasło wpisać: (hasło wskazane w wersji wiadomości rozesłanej mailowo do członków Izby)
  7. kliknąć przycisk „Wejdź”.

 

Po kliknięciu przycisku „Wejdź” zostaną Państwo przekierowani na stronę internetową, na której w określonym dniu i czasie (data szkolenia wskazana w harmonogramie) rozpocznie się transmisja wykładu szkoleniowego na żywo.

 

UWAGA: każdy wykład będzie transmitowany na żywo. O rozpoczęciu transmisji decyduje wykładowca i dopiero po uruchomieniu przez wykładowcę transmisji będą Państwo mieli podgląd obrazu z transmisji. Wchodząc na stronę wykładu przed czasem będą Państwo widzieli zegar odliczający czas do rozpoczęcia wykładu. W związku z faktem, że wykłady transmitowane są na żywo NIE jest możliwe uczestnictwo w wykładzie w innych datach i godzinach niż zaplanowane w harmonogramie. Wykłady NIE są nagrywane i NIE będzie możliwe późniejsze ich odtworzenie lub odsłuchanie.

 

System obsługujący szkolenia zdalne rejestruje nie tylko fakt wejścia na wykład, ale także faktyczny czas udziału danego uczestnika w szkoleniu podczas całego czasu trwania wykładu.

 

Limit uczestników, którzy mogą wziąć udział w każdym szkoleniu zdalnym wynosi 1000 (tysiąc), co mamy nadzieję z zapasem wystarczy, aby każdy mógł wziąć udział w interesującym go szkoleniu.

 

Przypominamy, że w szkoleniach mogą wziąć udział wyłącznie Członkowie Pomorskiej Izby Adwokackiej. Ze względu na ochronę praw własności intelektualnej niedozwolone jest ujawnianie hasła dostępowego do wykładów osobom trzecim bez zgody Izby. Niedozwolone jest także utrwalanie (nagrywanie) wykładów i wizerunku wykładowców w jakiejkolwiek formie i rozpowszechnianie (np. udostępnianie, dalsza transmisja, itp.) materiałów szkoleniowych.

 

Zapraszam serdecznie do udziału w szkoleniach i mam nadzieję, że ich nowa formuła spotka się z Państwa przychylnym przyjęciem oraz umożliwi wzięcie udziału w szkoleniach większej niż dotychczas liczbie uczestników.

 

/Harmonogram szkoleń on-line PIA 2020 r./ 

 

Łączę pozdrowienia,

adw. Dariusz Maciejewski

Kierownik Komisji Doskonalenia Zawodowego

Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku

 

Kategoria: Adwokat-szkolenia  ORA 

Kalendarz

<

styczeń 2021

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły