Pomorska Izba Adwokacka

Zmiany w KPC-do pobrania prezentacja SSO G. Karasia z dnia 18.05.2019 r.

Aktualność

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

 

informuję, że w Systemie Obsługi Adwokatury (SOA), w sekcji niepublicznej dostępnej dla Członków Pomorskiej Izby Adwokackiej po zalogowaniu się, pobrać można prezentację SSO we Wrocławiu Grzegorza Karasia dotyczącą projektowanych zmian w KPC w 2019 r., zaprezentowaną podczas szkolenia wyjazdowego naszej Izby w dniu 18 maja 2019 r. w Hotelu Krasicki**** HISTORY & SPA w Lidzbarku Warmińskim.

Osoby, które do tej pory nie logowały się do w/w systemu, będą musiały założyć konto, zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie internetowej.

Do panelu logowania/rejestracji można uzyskać dostęp bądź przez stronę internetową naszej Izby (http://www.adwokatura.gdansk.pl/), bądź bezpośrednio pod niniejszym linkiem:

 

https://extranet-gdansk.devconfido.pl/

(zakładka „Uchwały i postanowienia” )

 

UWAGA:

Wzory dokumentów udostępnione w serwisie SOA stanowią utwory w rozumieniu prawa autorskiego i podlegają ochronie na podstawie krajowych i międzynarodowych przepisów prawa własności intelektualnej. Zgodnie z umową zawartą pomiędzy autorem prezentacji a Pomorską Izbą Adwokacką, prezentacja dostępna jest do pobrania wyłącznie dla Członków Pomorskiej Izby Adwokackiej. Wszelkie inne wykorzystanie prezentacji, w szczególności udostępnianie jej innym osobom, które nie są członkami naszej Izby, jest niedozwolone bez zgody autora.

 

            Jednocześnie informuję, iż w ramach szkoleń stacjonarnych w II półroczu br., Pan Sędzia przeprowadzi kolejny wykład, w którym m.in. omówi ewentualne zmiany wprowadzone przez ustawodawcę od czasu majowego wykładu.

 

Łączę pozdrowienia,

adw. Dariusz Maciejewski

Kierownik Komisji Doskonalenia Zawodowego
Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku

Kategoria: Adwokat-szkolenia  ORA 

Kalendarz

<

październik 2019

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły