Pomorska Izba Adwokacka

VI Konferencji Naukowej PIA "Prawo rodzinne" - panel aplikancki

Aktualność

 

Szanowni Państwo,

 

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku ma przyjemność zaprosić aplikantów, studentów oraz doktorantów zainteresowanych tematyką prawa rodzinnego do uczestnictwa w Konkursie na wystąpienie w panelu dla aplikantów, studentów i doktorantów podczas VI KONFERENCJI NAUKOWEJ POMORSKIEJ IZBY ADWOKACKIEJ W GDAŃSKU „PRAWO RODZINNE”.

 

 

Konferencja odbędzie się dnia 5 listopada 2020 roku w Wyższej Szkole Administracji
i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Patronaty honorowe nad Konferencją objęli m.in.

Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Gdańska, Rzecznik Praw Obywatelskich, Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych oraz Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych.

 

 

Regulamin udziału w Konkursie 

 

 

UCZESTNICTWO CZYNNE

 

Aplikanci, studenci i doktoranci zainteresowani wystąpieniem z referatem podczas Konferencji proszeni się o przygotowanie abstraktu zawierającego max. 500 słów oraz nadesłanie go w formacie PDF wraz z kartą zgłoszeniową na adres: piakonferencja@gmail.com, w terminie do dnia 30 września 2020 roku.

  • Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie Konferencji: www.adwokatura.gdansk.pl, do dnia 15 października 2020 roku. Laureat zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.
  • Zwycięzcy Konkursu zostaną zaproszeni do udziału i wystąpienia podczas Konferencji w charakterze prelegenta podczas panelu aplikanckiego, studenckiego i doktoranckiego dnia 5 listopada 2020 roku. Przewidywany czas wystąpienia to około 15 minut.


UCZESTNICTWO BIERNE

 

Aplikantów, studentów i doktorantów zainteresowanych uczestnictwem biernym w Panelu dla aplikantów, studentów i doktorantów Konferencji zapraszamy dnia 5 listopada 2020 roku do Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni do sali nr 126 (mała aula, I piętro).

 

 

 

 

Więcej informacji na temat Konferencji znaleźć można na stronie internetowej: www.adwokatura.gdansk.pl oraz profilu Facebook.

 

 

                                                                                                          Serdecznie zapraszamy

 

                                                                                                                     Organizatorzy

Kategoria: Adwokat - Konferencje  Adwokat-szkolenia  Aplikanci 

Kalendarz

<

wrzesień 2020

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły