Pomorska Izba Adwokacka

Kolejność i godziny przystępowania do kolokwium rocznego przez aplikantów adwokackich pierwszego roku Pomorskiej Izby Adwokackiej

Aktualność

Kolejność i godziny przystępowania do kolokwium rocznego

przez aplikantów adwokackich pierwszego roku Pomorskiej Izby Adwokackiej

 

miejsce: ul. Chlebnicka 48/51,  80-830 Gdańsk 

Sala 301

 

 

Terminy:

  1. 18-22 października 2021 roku oraz 25-26 października 2021 w formie ustnej z bloku przedmiotów prawa cywilnego,
  2. Poprawka: dniach 15-16 listopada 2021 roku w formie ustnej z bloku przedmiotów prawa cywilnego.

 

Skład komisji:

  1. Adw. Bartosz Golejewski
  2. Adw. Dariusz Strzelecki
  3. Adw. Przemysław Rybiński

oraz zastępców członków Komisji:

  1. Adw. Marek Karczmarzyk
  2. Adw. Janusz Masiak

 

Nazwisko

Imię

NR WPISU

 

 

 

 

18.10.2021

Bronk

Karol

GDA/APL/827

09:00

Bukowska

Daria

GDA/APL/828

09:30

Cioban

Delfina

GDA/APL/884

10:00

Czerwińska

Klaudia

GDA/APL/830

11:00

Czyżewska

Kamila

GDA/APL/831

11:30

     

12:00

Darul

Maria

GDA/APL/832

12:30

Domańska

Małgorzata

GDA/APL/833

13:00

Dydyna

Katarzyna

GDA/APL/834

13:30

Dylak

Marek

GDA/APL/887

14:00

Ejsmont

Barbara

GDA/APL/835

14:30

Gajos

Alicja

GDA/APL/836

15:00

Wróbel

Patrycja

GDA/APL/883

15:30

 

 

 

19.10.2021

Głowacka

Karolina

GDA/APL/837

09:00

Gołębiewska

Martyna

GDA/APL/838

09:30

Górka

Mateusz

GDA/APL/839

10:00

Handzlik-Rosuł

Marta

GDA/APL/840

10:30

Jakubowska

Karolina

GDA/APL/841

11:00

Karpiński

Mateusz

GDA/APL/843

11:30

 

 

 

12:00

Kicińska

Anna

GDA/APL/844

12:30

Klimowska

Karolina

GDA/APL/845

13:00

Koniorczyk

Magdalena

GDA/APL/846

13:30

Kowalska

Agnieszka

GDA/APL/847

14:00

Kozłowska

Aleksandra

GDA/APL/848

14:30

Kucharski

Łukasz

GDA/APL/849

15:00

 

 

 

20.10.2021

Lejbt

Maja

GDA/APL/850

09:00

Leszczyńska

Patrycja

GDA/APL/851

09:30

Mańkowska

Angelina

GDA/APL/853

10:00

Matkowska

Agata

GDA/APL/889

10:30

Mikulska

Dorota

GDA/APL/854

11:00

Milanowska

Wiktoria

GDA/APL/855

11:30

 

 

 

12:00

Mularski

Krzysztof

GDA/APL/856

12:30

Nieciecka

Magdalena

GDA/APL/857

13:00

Nowosielski

Jakub

GDA/APL/858

13:30

Odya- Trynda

Urszula

GDA/Apl/703

14:00

Olszewska

Zuzanna

GDA/APL/859

14:30

Ołdakowska

Viktoria

GDA/APL/860

15:00

 

 

 

21.10.2021

Perech

Gabriela

GDA/APL/862

09:00

Pietkun-Ciechanowicz

Marianna

GDA/APL/885

09:30

Pomajda

Monika

GDA/APL/863

10:00

Prus

Fryderyk

GDA/APL/864

10:30

Roda

Andrzej

GDA/APL/865

11:00

Rogowski

Adam

GDA/APL/796

11:30

 

 

 

12:00

Siejka

Katarzyna

GDA/APL/890

12:30

Skrzypek

Martyna

GDA/APL/866

13:00

Sobolewska

Agata

GDA/APL/867

13:30

Sokólski

Mateusz

GDA/APL/868

14:00

Steinborn

Natalia

GDA/APL/869

14:30

Suchecka

Dominika

GDA/APL/809

15:00

 

 

 

22.10.2021

Superczyńska

Katarzyna

GDA/APL/870

09:00

Szryter

Patryk

GDA/APL/872

09:30

Szutenberg

Magdalena

GDA/APL/873

10:00

Ściubidło

Alana

GDA/APL/874

10:30

Tessmer

Paulina

GDA/APL/875

11:00

Treder

Weronika

GDA/APL/876

11:30

 

 

 

12:00

Walczak

Adrian

GDA/APL/877

12:30

Wałęsa

Michał

GDA/APL/878

13:00

Wensierska

Magdalena

GDA/APL/879

13:30

Wielesik

Karol

GDA/APL/880

14:00

Włodarczyk

Bartosz

GDA/APL/881

14:30

Wojnicz

Aleksandra

GDA/APL/882

15:00

Czarnota

Robert

GDA/APL/829

15:30

Kategoria: Aplikanci 

Kalendarz

<

lipiec 2021

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
28 29 30 1

zamknij

Wydarzenia 01.07.2021

2 3 4
5 6 7 8 9 10

zamknij

Wydarzenia 10.07.2021

11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły