Szkolenie strzeleckie

Aktualność
Szkolenie strzeleckie

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze skolenia strzeleckiego zorganizowanego przez Komisję Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku we współpracy z Gdańską Szkołą Strzelectwa (http://gss.gda.pl).

Szkolenie odbyło się w dniu 3 lipca br. strzelnicy KSI Podwórze Koguta w Zielnowie (k. Wejherowa).

Cieszy fakt, że wydarzenie spotkało się z tak ogromnym zainteresowaniem Członków naszej Izby, co przełożyło się również na znakomitą frekwencję! W treningu wzięła udział maksymalna liczba Uczestników (30 osób), a pokaźna lista rezerwowa świadczy o potrzebie organizowania tego typu imprez w przyszłości.

W ramach szkolenia każdy Uczestnik miał możliwość oddania w sumie 50 strzałów z broni palnej (m.in. rewolweru sportowego, pistoletów Glock i Beretta, pistoletu maszynowego UZ oraz karabinka AKM) pod okiem instruktorów z Gdańskiej Szkoły Strzelectwa.

Członkowie PIA przeszli również szkolenie z ratownictwa medycznego, w tym obejmujące zasady postępowania przy ratowaniu poszkodowanych w wypadku samochodowym oraz z zasad udzielania pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo oddechowej. Prowadzący szkolenie ratownicy medyczni objaśnili obecnym zasady obsługi urządzeń AED oraz zorganizowali ćwiczenia z wykorzystaniem fantoma treningowego.

Zajęcia zakończyliśmy wspólnym grillem i ogniskiem!

Szczególne podziękowania należą się mec. Andrzejowi Wesołek za inicjatywę i organizację wydarzenia z ramienia ORA w Gdańsku oraz mec. Krzysztofowi Kuczyńskiemu - instruktorowi strzelectwa GSS.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Komisję Sportu przy ORA w Gdańsku! Wszelkie informacje o nadchodzących imprezach znajdziecie Państwo na stronie internetowej Izby (www.adwokatura.gdansk.pl), profilu PIA w Gdańsku na Facebooku, jak również w pokojach adwokackich.

Do zobaczenia!

 

Członkowie Komisji Sportu

ORA Gdańsk

Kategoria: Komisja Sportu 2021 

Kalendarz

<

listopad 2022

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły