ZAWODY ODWOŁANE! Zawody Narciarskie o Puchar Pomorskich Samorządów Prawniczych

Wydarzenie

Miejsce: Wieżyca Koszałkowo
Kiedy: 2024-02-18 - 2024-02-18

 

 

Prawnicze Zawody narciarskie odwołane! 

Z przykrością informujemy, że planowane zawody narciarskie zostały odwołane ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Wczorajszy powiew wiosny spowodował, że nie możemy zapewnić odpowiednich warunków do bezpiecznego przeprowadzenia zawodów.
Choć jest to rozczarowanie dla nas wszystkich, bezpieczeństwo musi być zawsze priorytetem.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. Miejmy nadzieję, że warunki pogodowe w przyszłym roku będą bardziej łaskawe.

 

Szanowni Państwo, 
Drodzy Koleżanki i Koledzy,
Narciarze i Aspirujący!

Zima pożegnała tymczasowo Trójmiasto  ale kaszubskie Alpy przekazują, że tam wszystko w normie, stoki gotow  wyciągi działają!Możemy więc po raz kolejny zaproponować wspólną rodzinną imprezę narciarską dla miłośników nart. Prawnicze zawody narciarskie odbywają się!

Impreza rozpocznie się w niedzielę, 18 lutego 2024 roku o gdz. 11:00 w Wieżycy (to jedynie ok. 30 minut od granic Gdańska) na stoku KoszałkowoStok ten zawsze był perfekcyjnie przygotowany w dacie naszych zawodów – mimo tego, że aura np. w Trójmieście nie zawsze była zimowa. Obecnie działa bez żadnych problemów  zachęcamy do sprawdzenia warunków na stronie https://www.wiezyca.pl/kamery-online/.

W zawodach (narciarstwo alpejskie i snowboard) będą mogli wziąć udział adwokaci, sędziowie, radcy prawni, prokuratorzy, notariusze, komornicy, prawnicy ,,naukowcy" z Wydziału Prawa i Administracji UG, aplikanci wszystkich samorządów referendarze, studenci prawa i - co najważniejsze - członkowie ich rodzin, w tym (szczególnie!) dzieci. W tych zawodach nie będzie przegranych! Planujemy kilka dziecięcychkategorii wiekowych (z podziałem na dziewczynki i chłopców), a także kilka „dorosłych, odrębnie dla nieco starszych dziewcząt i wiecznych młodzieńców. Planujemy również zawody snowboardowe. Bardzo ważna będzie też kategoria rodzinna.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów - preferowane są zapisy drogą elektroniczną (info@qbasport.pl  z podaniem wieku i branży), będzie to także można zrobić na miejscu w dniu zawodów od 9:30

Udział w zawodach wiąże się z wpisowym w wysokości 40 zł od osoby (plus kaucja za karnet). W jego ramach otrzymujemy 4 wjazdy wyciągiem, posiłek do wyboru w Barze U Gosi  a dla dzieci dodatkowo dwa zjazdy oponami na stoku (snowtubing)Po zawodach odbędzie się uroczysta dekoracja laureatów.

W Wieżycy śnieg jest pewny. Bieżące informacje będą ukazywały się nastronacinternetowych naszych samorządów i na profilach FB ośrodka Koszałkowo.

Serdecznie zapraszamy!

W imieni
Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku

Adw. Janusz Masiak​​
jm@hebel-masiak.pl
tel. 604 108 745 

Adw. Małgorzata Głódkowska

Kategoria: Integracja  Aplikanci  ORA  Komisja Sportu 2021