Pomorska Izba Adwokacka

Kolejność i godziny przystępowania do kolokwium rocznego przez aplikantów adwokackich drugiego roku Pomorskiej Izby Adwokackiej

Aktualność

Kolejność i godziny przystępowania do kolokwium rocznego przez aplikantów adwokackich drugiego roku Pomorskiej Izby Adwokackiej

 

miejsce: CENTRUM SZKOLENIOWE POMORSKIEJ IZBY ADWOKACKIEJ, UL. SZYMANOWSKIEGO 2, GDAŃSK

 

Z uwagi na stan epidemii kolokwium odbędzie się w reżimie sanitarnym.

 

 

Zdający zobowiązani są do:
 
·         dezynfekcji rąk przed i po odbytym kolokwium
·         zachowania dystansu społecznego
·         stosowania środków ochrony indywidualnej w oczekiwaniu na wezwanie   
   Komisji 
·         stawiennictwa na kolokwium ściśle na wskazaną w poniższej tabeli godzinę
·         niezwłocznego opuszczenia Centrum Szkoleniowego po odbytym kolokwium

 

 

 

Poniedziałek 19.10.2020 rok

 

  1. Adamska-Łata

Anna

8:30

  1. Barczewski

Karol

9:00

  1. Barma

Radosław

9:30

  1. Bębenek

Elwira

10:00

  1. Białopiotrowicz

Katarzyna

10:30

  1. Borek-Bąkowska

Weronika

11:00

  1. Brodowski

Michał

11:30

  1. Bronk

Milena

12:00

  1. Chmielińska

Katarzyna

12:30

  1. Cieloch

Kacper

13:30

  1. Dolak

Aleksandra

14:00

  1. Drążek

Kinga

14:30

 

Wtorek 20.10.2020 rok

 

  1. Fedde

Weronika

8:30

  1. Fiszer

Zuzanna

9:00

  1. Formela

Agnieszka

9:30

  1. Frankiewicz

Marianna

10:00

  1. Frydrychowicz

Iga

10:30

  1. Gackowska

Magdalena

11:00

  1. Górna

Paulina

11:30

  1. Gradkowska

Ewa

12:00

  1. Grochowska

Magdalena

12:30

  1. Grochowski

Adrian

13:30

  1. Grzelak

Anna

14:00

  1. Guziewicz

Maria

14:30

 

Środa 21.10.2020 rok

 

  1. Hapke

Hubert

8:30

  1. Jackowski

Michał

9:00

  1. Jóźwiak

Kinga

9:30

  1. Kaczanowski

Wojciech

10:00

  1. Kalicka-Czerska

Monika

10:30  

  1. Kawałko

Daria

11:00

  1. Kiedrzyn

Michał

11:30

  1. Kleina

Karolina

12:00

  1. Komorowski

Karol

12:30

  1. Kondracki

Michał

13:30

 

14:00

  1. Kraczek

Krystian

14:30

 

 

Czwartek 22.10.2020 rok

 

  1. Krawczyk

Bartłomiej

8:30

  1. Kruszyńska

Karolina

9:00

  1. Lemańczyk

Anna

9:30

  1. Lewandowski

Maksymilian

10:00

  1. Lewicka

Olga

10:30

  1. Lichnerowicz

Paulina

11:00

  1. Lisiecki

Mateusz

11:30

  1. Majsterek

Filip

12:00

  1. Malczewska

Dagmara

12:30

  1. Marko

Dawid

13:30

  1. Mlicka

Katarzyna

14:00

  1. Mudiuk

Daria

14:30

 

Piątek 23.10.2020 rok

 

  1. Nagórska

Kamila

8:30

  1. Naróg

Aleksandra

9:00

  1. Ossowski

Michał

9:30

  1. Patralska

Anna

10:00

  1. Pieczykolan

Paweł

10:30

  1. Pindelski

Mateusz

11:00

  1. Potocka

Izabela

11:30

  1. Pskit

Anna

12:00

  1. Roszczyniała

Patrycja

12:30

  1. Rymkiewicz

Hanna

13:30

  1. Sikorska

Klaudia

14:00

  1. Słomiński

Jakub

14:30

 

Poniedziałek 26.10.2020 rok

 

  1. Słowik

Bartosz

8:30

  1. Stefanowicz

Paweł

9:00

  1. Suski

Sławomir

9:30

  1. Szady

Dorota

10:00

  1. Szafranek

Zofia

10:30

  1. Szatkowski

Mariusz

11:00

  1. Szypniewska

Joanna

11:30

  1. Śnios

Tomasz

12:00

  1. Świonder

Marta

12:30

  1. Trojan

Dominika

13:30

  1. Urbanowicz

Agnieszka

14:00

  1. Werner

Agnieszka

14:30

 

 

 

 

Wtorek 27.10.2020 rok

 

  1. Wesołowski

Maciej

8:30

  1. Westfal

Cezary

9:00

  1. Witkowski

Przemysław

9:30

  1. Witt

Damian

10:00

  1. Wojciechowska

Aleksandra

10:30

  1. Wroński

Tomasz

11:00

  1. Wróbel

Joanna

11:30

  1. Wrzesień

Joanna

12:00

  1. Zielińska-Kucharska

Anna

12:30

  1. Znajewski

Wojciech

13:30

  1. Żygowska

Dominika

14:00

  1. Kowalewska

Izabela

14:30

Kategoria: Aplikanci 

Kalendarz

<

wrzesień 2020

>
PN WT ŚR CZW PT SB ND
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Kliknij datę, aby zobaczyć szczegóły